Uitslag selectiewedstrijd 7km Zoutelande Vlissingen 17 aug 2013

Uitslag Zoutelande Vlissingen 17 aug 2013
uitslag herzien op 18 augustus 2013 18:00 u.

Meisjes

plaats capnr tijd naam plaats land gebjaar
1 23 1:05:34 Carina Spronk Tilburg NL 1997
2 104 1:12:43 Manon Kloosterman Kapelle NL 1997
3 33 1:15:46 Demi van der Werf Vlissingen NL 1997

Dames

plaats capnr tijd naam plaats land gebjaar
1 51 1:00:21 Evelien Sohl Beverwijk NL 1986
2 6 1:02:05 Amy Van Lier Kaatsheuvel NL 1996
3 19 1:02:14 Bianca de Bruijn Dordrecht NL 1984
4 25 1:02:49 Carmen de Ridder zuiddorpe NL 1988
5 16 1:02:51 Astrid Koert Rhoon NL 1980
6 153 1:02:53 Simone de Rijcke Hulst NL 1996
7 34 1:07:04 Desiree Emmen Dongen NL 1992
8 131 1:08:33 Monique Vernooij Montfoort NL 1968
9 72 1:08:56 Iris Erpelinck Hengstdijk NL 1993
10 60 1:08:58 Gemma Middendorp Zwanenburg NL 1981
11 29 1:08:59 Cynthia Potin Middelburg NL 1985
12 98 1:09:24 Linda Hoogendam Delft NL 1983
13 116 1:09:34 Marlinda Eggermont Sas van Gent NL 1985
14 115 1:09:47 Marlies van Amstel Dronten NL 1970
15 129 1:10:21 Mieke van Dort Delft NL 1991
16 176 1:12:36 Zoe Braal Tholen NL 1987
17 40 1:12:40 Eline Nijskens Tilburg NL 1988
18 93 1:12:42 Larissa Jansen Goes NL 1995
19 111 1:12:58 Marijke van Hoek Vlissingen NL 1958
20 26 1:13:42 Caroline Aretz Düsseldorf DE 1979
21 124 1:15:12 Michaela Kley IJzendijke NL 1971
22 42 1:15:20 Emke Erpelinck Hengstdijk NL 1990
23 110 1:15:22 Marije Dirkx Rotterdam NL 1982
24 31 1:16:33 Daisy van der Weiden Rotterdam NL 1984
25 20 1:16:53 Bianca de Pooter Terneuzen NL 1992
26 85 1:17:24 Karin van den Heuvel Breda NL 1966
27 79 1:17:50 Janneke Postma Heerenveen NL 1972
28 24 1:18:45 Carla van Usen Middelburg NL 1976
29 108 1:19:05 Marieke Plouvier Oud-Beijerland NL 1983
30 109 1:20:18 Mariëtte Van Kleven Middelburg NL 1966
31 52 1:20:43 Evelien van Wiggen Culemborg NL 1959
32 154 1:21:11 Simone Wondergem Koudekerke NL 1973
33 32 1:21:56 Daphne Wiskerke Philippine NL 1987
34 21 1:21:57 Bianca Nijhof Utrecht NL 1970
35 61 1:22:38 Gerda van der Veen Schipluiden NL 1963
36 11 1:23:18 Annet van der Veen Lekkerkerk NL 1969
37 121 1:23:26 Melanie van Gemert Biggekerke NL 1973
38 59 1:24:27 Geesje de Bree Vlissingen NL 1970
39 71 1:24:31 Ingrid Verheije Breskens NL 1953
40 28 1:24:33 Corienne Kaljouw Middelburg NL 1971
41 70 1:24:44 Ingrid Machielse Hellevoetsluis NL 1973
42 128 1:29:37 Mieke van der Fluit Dordrecht NL 1954
43 160 1:31:04 Titeke Postma Goutum NL 1967
44 69 1:31:13 Ilse de Bruyn Allschwil S 1969
45 10 1:32:05 Annabelle Slingerland Amsterdam NL 1972
46 130 1:33:48 Mies Kuipers Dorst NL 1958
47 96 1:36:35 Leonie Paalman Amsterdam NL 1964
UG 12 UG Anouk Meesen Eindhoven NL 1989

Jongens

plaats capnr tijd naam plaats land gebjaar
1 157 1:04:13 Thijmen van de Beek Koewacht NL 1999

Heren

plaats capnr tijd naam plaats land gebjaar
1 80 0:57:44 Jan-Willem van der Graaff Amsterdam NL 1989
2 170 0:57:49 Wietse Beerens Tilburg NL 1987
3 91 0:57:52 Koen Florijn Dordrecht NL 1986
4 57 0:57:56 Fred Smink Bussum NL 1991
5 132 0:58:46 Niek de Ridder Vlissingen NL 1988
6 9 0:59:54 Angelo de Meyer Wachtebeke BE 1992
7 103 0:59:57 Maarten van der Weijden Rotterdam NL 1981
8 75 1:00:28 Jan Brink Vlissingen NL 1962
9 30 1:00:43 Daan Glorie Heemskerk NL 1988
10 95 1:01:24 Leon Jacobse Zoutelande NL 1982
11 54 1:01:41 Floris Jan Koole Oostkapelle NL 1970
12 106 1:02:11 Marcel van Amstel Dronten NL 1969
13 35 1:02:24 Diego de Meyer wachtebeke BE 1995
14 143 1:02:27 Remy Vasseur Vlissingen NL 1981
15 4 1:02:36 Alex Eversdijk Axel NL 1990
16 167 1:02:40 Tycho Van Gerwen Brasschaat BE 1988
17 169 1:03:29 Vincent Keijmel Breskens NL 1991
18 13 1:05:03 Arco Wagenvoort Wilhelminadorp NL 1965
19 161 1:05:05 Toby Aarnoutse Middelburg NL 1989
20 88 1:05:16 Kilian Hendrickx Kapellen BE 1992
21 163 1:05:41 Tom Erpelinck Hengstdijk NL 1991
22 149 1:05:43 Roel Dellaert Sas van Gent NL 1984
23 36 1:05:59 Dieter Mortier Gullegem BE 1982
24 53 1:06:31 Flip Moerenhout Tilburg NL 1960
25 158 1:06:43 Thijs Villevoije Maastricht NL 1991
26 164 1:06:49 Tom van Gils Zierikzee NL 1995
27 123 1:07:14 Michael Dewilde Eeklo BE 1979
28 82 1:08:00 Jeroen Kortsmit Eindhoven NL 1978
29 83 1:08:02 Johan Pauwels Antwerpen BE 1968
30 97 1:08:03 Lex Hoogendam H. I. Ambacht NL 1957
31 67 1:08:06 Herman de Grave Vlissingen NL 1979
32 146 1:08:09 Rik Rozendaal Middelburg NL 1995
33 38 1:08:26 Eddy Gorter Amsterdam NL 1959
34 136 1:08:30 Peter Harteveld Voorschoten NL 1956
35 5 1:08:36 Alex in ’t Groen Dongen NL 1965
36 133 1:08:47 Norbert de Maillie Hulst NL 1986
37 45 1:08:55 Eric Veldhuizen Vlissingen NL 1967
38 165 1:09:05 Tonny Vinke Breskens NL 1967
39 50 1:09:38 Erwin Langeler Roosendaal NL 1973
40 81 1:11:16 Jasper van Bochove Middelburg NL 1977
41 125 1:11:36 Michel Kleiser Vlissingen NL 1971
42 73 1:11:40 Jaap Ypenburg Amsterdam NL 1951
43 172 1:11:48 Willem de Vos Amsterdam NL 1978
44 48 1:11:55 Erik Saan Hellevoetsluis NL 1965
45 27 1:11:59 Charles Potin Middelburg NL 1983
46 138 1:12:05 Peter Van der Kruijs Culemborg NL 1957
47 84 1:12:06 Johan van Steen Duivendrecht NL 1954
48 44 1:12:30 Eric Schulte Bodegraven NL 1976
49 117 1:12:31 Martijn Eggermont Sluis NL 1982
50 101 1:12:35 Luck – Heijboer IJzendijke NL 1967
51 62 1:12:42 Gertjan Nieuwenkamp Middelburg NL 1968
52 140 1:12:44 Piet Schop Goes NL 1950
53 144 1:12:53 René Delbaere Berchem BE 1958
54 113 1:12:54 Mario Cuelenaere Goes NL 1969
55 77 1:12:56 Jan Murre Vlissingen NL 1962
56 147 1:13:00 Rob van Esch Brielle NL 1968
57 171 1:13:02 Wilco Brooymans Middelburg NL 1984
58 58 1:13:03 Geerhard Doggenaar Culemborg NL 1947
59 99 1:13:05 Luc C Goethals Lembeke BE 1962
60 41 1:13:07 Emiel Flipse Vlissingen NL 1986
61 107 1:13:34 Marcel van den Driest Vlissingen NL 1978
62 63 1:13:43 Gertjan van der Hoeven Koudekerke NL 1967
63 65 1:13:56 Gijs Manhave Terneuzen NL 1994
64 122 1:13:57 Mertijn Loof Terneuzen NL 1990
65 120 1:13:58 Maurice Korstanje vlissingen NL 1968
66 39 1:13:58 Edward Klunhaar Kamperland NL 1969
67 76 1:14:06 Jan Jansen Middelburg NL 1970
68 56 1:14:35 Frans Vermeulen vlissingen NL 1976
69 168 1:14:37 Vincent Eijt Zoetermeer NL 1967
70 15 1:14:37 Arnout Angenent Rotterdam NL 1972
71 134 1:14:39 Peter Claes Sluiskil NL 1967
72 127 1:14:46 Michiel Hamelink Vlissingen NL 1974
73 8 1:15:18 André Stijkel ’s Heerenhoek NL 1965
74 105 1:15:24 Marcel Janse Zoutelande NL 1964
75 1 1:15:38 Aart Smittenberg Amsterdam NL 1969
76 89 1:15:41 Klaas Jan Verweel Amsterdam NL 1970
77 100 1:15:51 Luc Daems St Job in ’t Goor BE 1969
78 145 1:16:06 Rene van Oudenaarde Sint Annaland NL 1983
79 142 1:16:21 Pieter van der Kolk Vlissingen NL 1965
80 17 1:17:08 Barend de Lange Vlissingen NL 1976
81 47 1:17:29 Erik Roose Koudekerke NL 1972
82 46 1:18:42 Erik de Bruijne Terneuzen NL 1972
83 173 1:18:47 William van Overveld Roosendaal NL 1964
84 155 1:18:48 Stefan Francke Middelburg NL 1967
85 102 1:18:50 Maarten Schilders IJzendijke NL 1972
86 37 1:18:56 Dominic Janse Zoutelande NL 1996
87 14 1:18:58 Arno Rootsaert Aardenburg NL 1971
88 118 1:19:01 Martin van Vaardegem Nieuwegein NL 1982
89 174 1:19:27 Wim Krijger Lewedorp NL 1951
90 90 1:19:35 Kobus Botman Middelburg NL 1951
91 2 1:20:10 Ad Vermeulen Middelburg NL 1960
92 175 1:20:41 Youri Groosman Sint-Laureins BE 1971
93 150 1:21:32 Rombald de Rie Hilversum NL 1966
94 66 1:21:49 Guy Roseel Zandhoven BE 1966
95 148 1:22:00 Robbert Dellaert Sas van Gent NL 1983
96 22 1:22:23 Boudewijn van Ouwerkerk Wilhelminadorp NL 1967
97 119 1:22:37 Martin Zweedijk Middelburg NL 1963
98 7 1:22:58 Andre Polfliet Oost Souburg NL 1985
99 49 1:23:17 Erwin Janssen Oost Souburg NL 1963
100 78 1:24:15 Jan Willem Siewe Vlissingen NL 1965
101 87 1:24:18 Kees van Geel Gouda NL 1953
102 156 1:24:32 Sven Ivens Sluiskil NL 1993
103 74 1:25:36 Jan Boonman Kapelle NL 1961
104 141 1:25:37 Pieter Goud Oostdijk NL 1979
105 68 1:26:05 Ignace Deckmyn Lokeren BE 1963
106 18 1:26:06 Ben Driessen Rozenburg ZH NL 1965
107 112 1:31:17 Mario Bentvelsen Delft NL 1963
108 135 1:31:47 Peter Dijkwel s-Heerarendskerke NL 1962
109 137 1:33:11 Peter Kool Schore NL 1964
110 152 1:36:34 Ronald Hermens Vlissingen NL 1963
UG 55 UG Frans Nettekoven Linden Amsterdam NL 1953
UG 92 UG Kris Van Echelpoel Brecht BE 1980

 

Bron: http://www.zwemmenlangswalcheren.nl/2013/uitslagen/uitslagZoutelandeVlissingen.php

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

*